bool(false) Osteopatia.fi - Terveys on Sinun
»Uusimaa
»Etelä-Suomi
»Länsi-Suomi
»Itä-Suomi
»Oulu
»Lappi
»Ahvenanmaa
»Ulkomaat
Kirjaudu
Käyttäjätunnus:

Salasana:

» Salasana unohtunut?

Länsi-Suomi

Tanja Helaakoski
Osteopaatti AMK, Fysioterapeutti AMK

Email: tanja.helaakoski@osteopatia.fi
Gsm: 0400-729 615
Puhelin: 02-533 2277
AXIS Fysio Aninkaistenkatu 14B 5.krs 20100 Turku tanja.helaakoski@axisfysio.fi www.axisfysio.fi
Minna Karvinen
Osteopaatti AMK, fysioterapeutti

Email: minna.karvinen@osteopatia.fi
Gsm: 045-636 2332
Puhelin: 02-533 2275
AXIS Fysio Aninkaistenkatu 14B 5.krs 20100 Turku minna.karvinen@axisfysio.fi www.axisfysio.fi
Marko Panu
Osteopaatti AMK, Urheiluhieroja

Email: marko.panu@gmail.com
Gsm: 0500-767217
Osoite: www.markopanu.com
Liikuntakeskus Syke Erkkilänkatu 11 33100 Tampere
Hannaleena Risku
B.Sc Osteopathy

Email: hannaleena@hoitokeskusneliapila.fi
Gsm: 040-5811470
Puhelin: 02-2515198
HOITOKESKUS NELIAPILA Martinkatu 3 20810 TURKU www.hoitokeskusneliapila.fi
susanna salo
Osteopaatti (AMK), Terveydenhoitaja

KlinikkaVida Kuninkaankatu 30 b 7 33200 Tampere p.0503509145 susanna.salo@osteopatia.fi
Eva Sewon
Osteopaatti AMK Osteopat

Email: eva.sewon@gmail.com
Gsm: 050-5500 461
Osoite: Apilakatu 1 Klövergatan, Turku 20740 åbo
Ritva H. Tainio
Koulutettu osteopaatti

Puhelin: (03)-3420 707
Osteopaattinenhoito R.H.Tainio Välikatu 14 37100 NOKIA
Kirsi Wahlroos
Osteopaatti AMK, Urheiluhieroja

Email: kirsi.wahlroos@osteopatia.fi
Gsm: 041-4471 693
Kuntosali Positive Tiukantie 4 64100 Kristiinankaupunki puh 041-4471693
Jari Ylinen
LT, Fysiatrian erikoislääkäri Osteopaatti, London College of Osteopathy Kivun hoidon ja kuntoutuksen erityispätevyydet.

Puhelin: (014)-4461 611
Suomen Terveystalo Väinönkatu 30 40100 Jyväskylä Puh: 020 745 3420