bool(false) Osteopatia.fi - Terveys on Sinun
»Uusimaa
»Etelä-Suomi
»Länsi-Suomi
»Itä-Suomi
»Oulu
»Lappi
»Ahvenanmaa
»Ulkomaat
Kirjaudu
Käyttäjätunnus:

Salasana:

» Salasana unohtunut?

Uusimaa

Kim Forsman
Osteopaatti AMK

Email: kim.forsman@osteopatia.fi
Gsm: 040-7002410
Keravan lääkärikeskus Kultasepänkatu 6 04200 Kerava puh. 09-6808 8888
Reimarlan Fysioterapia Oy Höyläämötie 8 00380 HELSINKI 09-347 8380
Sami Grane
Osteopaatti AMK

Email: sami.grane@osteopatia.fi
Puhelin: 35840 59 50046
Ari Heino
D.O. Koulutettu osteopaatti

Puhelin: 09 2255743
SELKÄ JA NISKAKLINIKKA A T HEINO OY Toivikinkatu 4 03600 KARKKILA
Lassi Karhunen
Osteopaatti AMK

Email: lassi.karhunen@osteopatia.fi
Gsm: 040 861 7324
Osteopatiaklinikka Alhotie 4, 04430 Järvenpää, ajanvaraus: 040 861 7324
Hyvinkään Hyvä Kunto, Parantolankatu 12, 05800 Hyvinkää ajanvaraus: 050 375 8962
Anna Leikas
Osteopaatti AMK

Email: anna.leikas@osteopatia.fi
Gsm: 041-4361 413
äitiyslomalla
Järvenpään lääkärikeskus Sibeliuksenkatu 14 04400 Järvenpää Puh. (09)-68088420 Telefax (09) - 68088440
Mirka Peththahandi
Osteopaatti AMK, Osteopath

Email: perheosteopaatti(at)elisanet.fi
Gsm: 040-7002162
www.perheosteopaatti.fi
Osteopathic examination and treatment also for english speaking people with musculoskeletal pain and dysfunction.
Sandra Rinne
Osteopath MSc

Email: sandra@osteopatiakeskusvalo.fi
Puhelin: 010 505 5570
Osoite: Hietalahdenranta 19
Osteopatiska behandlingar på svenska Osteopathic treatments in English
Osteopatiakeskus Valo Hietalahdenranta 19 00180 Helsinki http://osteopatiakeskusvalo.fi/
Paula Saarelma
Osteopaatti AMK

Email: paula@naistenosteopatia.fi
Puhelin: 050-583 5653
NAISTEN OSTEOPATIA Paasipuiston hoitohuone Paasivuorenkatu 8, katutaso 00530 Helsinki (Hakaniemi)
Ajanvaraus arkisin: puh.050-583 5653 Vastaanotto: ti,ke,to,la
www.naistenosteopatia.fi
Kirsi Sorsa
Osteopaatti AMK

Email: kirsi.sorsa@hotmail.com
Gsm: 040 5713 660
Osoite: www.osteopaattikirsisorsa.fi
Iso Roobertin katu 41 A 2 00120 Helsinki Puh. 040 5713660
MAUNULAN FYSIKAALINEN HOITOLAITOS, Suursuontie 29 00640 Helsinki Puh. (09) 724 9577